COVID-19

НАДІЙНА КОНЦЕПЦІЯ ЗАХИСТУ ТА ГІГІЄНИ TS DOMESTICARE

З березня 2020 р. у світі панує надзвичайний стан. Заходи, які вживаються, щоб запобігти поширенню COVID-19, для кожного з нас створюють несподівані труднощі. У ці часи труднощів і невпевненості в майбутньому TS Domesticare не стоїть на місці. Ми усвідомлюємо свою високу відповідальність за забезпечення захисту своїх клієнтів і співробітників від COVID-19. Люди, які потребують догляду, часто належать до так званої групи ризику. Тому догляд за ними вдома, мабуть, найбезпечніший.

Для нас найбільше значення має здоров’я людей похилого віку, наших доглядальниць та інших працівників.

Тому компанія TS Domesticare розробила унікальну концепцію захисту та гігієни, яка мінімізує ризик зараження та є обов’язковою в рамках цілодобового догляду. Ми дотримуємося приписів і рекомендацій Головної санітарної інспекції в Польщі та RKI в Німеччині. Наша концепція навіть перевершує встановлені ними вимоги.

Якщо у вас виникнуть проблеми або запитання, наші консультанти готові допомогти вам у будь-який час (24/7). Ми завжди готові діяти, щоб забезпечити успішну діяльність агенції, захист персоналу, відповідального за догляд, та тих осіб, які потребують цього догляду.

Обмеження щодо подорожей

Наразі органами влади в Німеччині встановлені обмеження на в’їзд для осіб, які приїжджають до Німеччини із зон ризику.
Зокрема, для перетину кордону ці особи зобов’язані пройти тестування на коронавірус.

Ми усвідомлюємо свою відповідальність як роботодавця, тому хочемо бути певні, що всі наші працівники пройдуть ці складні часи здоровими, і нікого не залишаємо напризволяще. Всі наші доглядальниці безкоштовно проходять тестування на COVID-19 максимум за 48 годин до подорожі. Перед початком роботи у клієнта кожна доглядальниця проходить ще одне безкоштовне експрес-тестування. Ми організуємо поїздку до Німеччини максимально безпечним шляхом і беремо на себе владнання всіх формальностей в органах влади в Німеччині та Польщі.

Ми турбуємося про вас!

Безкоштовний, швидкий і простий тест на COVID-19

Вимірювання температури й перевірка відсутності симптомів кваліфікованими медсестрами до поїздки в Німеччину та після приїзду

Навчання найбільш актуальних санітарно-гігієнічних заходів перед від’їздом

Особисті засоби безпеки для всіх доглядальниць (засіб для дезінфекції, маска (PSP2), рукавиці)

Дотримання санітарно-гігієнічних заходів під час кожної фази

Постійний контроль стану здоров’я кваліфікованими медсестрами під час усього строку дії договору

Ми віримо в те, що всі ми переживемо цю кризу здоровими, і завжди готові підтримати вас. Відповідальне ставлення до людей, догляд за якими нам доручили, — це найкраще, що ми можемо зробити для їх БЕЗПЕКИ та ЗАХИСТУ.

Формула ВГМ + П + Д + TS Domesticare

(Відстань / Гігієна / Маска + Провітрювання + Додаток з інформацією про пандемію коронавірусу + концепція TS Domesticare)

До вашої уваги!

Під час перебування в Німеччині вам доведеться дотримуватися чинних приписів федеральної землі, на території якої ви будете знаходитися. Ви зобов’язані обмежувати соціальні контакти й дотримуватися правил гігієни. По всій Німеччині обов’язковим є носіння маски, яка закриває рот і ніс, у всіх видах громадського транспорту, у магазинах, громадських закладах та зазначених громадських місцях. У цих місцях є відповідні вказівки. Недотримання цих правил карається грошовим штрафом. Перелік заходів безпеки на листопад був розширений. Зачинені ресторани, бари, спортивні комплекси та заклади відпочинку. Маски слід обов’язково носити в пішохідних зонах у центрах міст.

0%

Server Error
500
Server Error